Samsung AGD

Kuchnia nie jest już pomieszczeniem przeznaczonym jedynie do przygotowywania i przechowywania posiłków. W wielu domach to także miejsce, w którym zbiera się cała rodzina, by wspólnie zasiąść do stołu. Firma Samsung oferuje swoim użytkownikom szeroką gamę sprzętów do zabudowy.
Łączą one funkcjonalność z eleganckim stylem, który idealnie wpisuje się w każdą kuchenną aranżację.
Urządzenia z linii Szlachetna Stal to połączenie ponadczasowego wzornictwa i wykończenia ze stali szlachetnej, które będą się dobrze prezentowały w niemal każdej aranżacji. Amatorów eleganckiej czerni zachwyci seria z urządzeniami stylowo wykończonymi czarnym szkłem.
Unikatowy kolor linii Grafitowa Stal nadaje urządzeniom niepowtarzalny styl. Takie wykończenie sprawia, że kuchnia nabiera nowoczesnego i ekskluzywnego wyglądu.
Niezwykły design i elegancki styl wyróżniają linię sprzętów Chef Collection, która idealnie komponuje się z każdym
nowoczesnym wnętrzem. Seria została zaprojektowana przy współpracy z najlepszymi szefami kuchni z całego świata. Gwarantuje to perfekcyjne warunki do przechowywania i przygotowywania potraw.
Poza liniami wzorniczymi, które można dopasować do kuchennych aranżacji, marka Samsung oferuje innowacyjne rozwiązania ułatwiające pracę w kuchni. Przykładem jest zmywarka do zabudowy z technologią WaterWall™. Wytwarza ona silną ścianę wody od krawędzi do krawędzi, która dociera do wszystkich naczyń, dokładnie je wymywając. Piekarniki z technologią Dual Cook™ posiadają dwie komory, które umożliwiają pieczenie dwóch różnych potraw w różnych temperaturach i trybach jednocześnie. Z kolei płyty indukcyjne wyposażone w technologię Virtual Flame™ pozwalają na precyzyjne kontrolowanie poziomu mocy za sprawą płomieni LED-owych wyświetlanych na garnkach.

*ceny aktualne na dzień 20.03.2018